A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_02 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_03 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_04 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_05 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_06 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_07 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_09 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_10 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_08 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_FOTO_REAL_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SITEPLAN_INITIAL A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SITEPLAN A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_GUEST A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_MAINHOUSE A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_WORKSHOP A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SECTION_GUEST A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SECTION_MAINHOUSE A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SELEVATION

  Ema má mísu,Hugo mele maso,Václav pere, Jitka mává.

místo Otryby klient soukromá osoba autoři lenka křemenová a david maštálka studie duben 2015

Jitka se věnuje bylinkové zahrádce před domem, Václav mezitím s pečlivostí řezbáře vybírá vhodné lipové polínko, Ema má mísu a prstem loví poslední kousky třešní do bublaniny v troubě a Hugo právě překonává překážky v podkroví starého statku u ořešáku.

Tak to jsou Otryby, dva statky pod kostelem jsme propojili v jeden. Najdete tady dům pro hosty, dům stavebníků – respektive chalupu, potom ještě dílnu a ateliér a nechybí ani hospodářské zázemí, kde má Václav svůj piditraktor, bez kterého by to tady zkrátka nešlo. Kdoví možná časem přibude králíkárna, protože králík na česneku je zkrátka něco co tu nesmí chybět.

Původní objekty jsme oprášili, trouchnivé stodoly shodli a oba dva statky jsme propojili jednou velkorysou střechou, pod kterou je nejenom nový dům, ale také sucho kde se dá hrát pinkponk, nebo se tady dá jen tak pozorovat panorama obyčejné malebné vesnice, kde voní tráva a v podvečer tu prohání kočky cikády. Nebo cikády prohání kočky, kdoví ?

Staví se
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_02
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_03
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_04
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_05
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_06
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_07
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_09
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_10
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_SKETCH_08
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_FOTO_REAL_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SITEPLAN_INITIAL
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SITEPLAN
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_GUEST
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_MAINHOUSE
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_GROUNDFLOOR_WORKSHOP
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SECTION_GUEST
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SECTION_MAINHOUSE
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_OTRYBY_P_SELEVATION