A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_01 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_02 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_03 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_12 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_04 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_05 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_06 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_07 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_08 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_09 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_10 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_11 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_FLOOR_PLAN_PROPOSAL A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_INITIAL_STATE A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_SECTION_01 A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_SECTION_02

geniální dispozice, která stále funguje!

místo Praha 7 - Letná klient soukromá osoba autoři lenka křemenová, david maštálka, zuzana sagitariová studie léto 2015 realizace jaro 2016 dodavatel invent interier s.r.o. řemesla hnt výroba historického nábytku s.r.o.

Krásný prosluněný byt ve čtvrtém patře funkcionalistického činžovního domu v Praze na Letné stačilo jemně upravit a vznikl skvělý 5+kk. Cílem návrhu bylo maximální zachování všech původních detailů a materiálů, mezi které vedle podlah a dveří s originálním kováním patří i jedinečné parapety z černého umělého kamene.
Původní dispozice byla upravena jen přemístěním kuchyně ze „servisní“ polohy s pokojem pro služebnou do středu dění velkorysého obytného pokoje, který je rozdělen původní prosklenou stěnou. Obytný pokoj s kuchyní je navržen skrz celý trakt domu atak jsme jej doplnili ještě o druhou prosklenou stěnu, která je kopií původních skládacích dveří, vznikly tak dva samostatné pokoje přímo spojené s kuchyní s jídelnou. Z původní kuchyně vznikla spojením s komorou a pokojem služebné příjemná ložnice s vlastní prostorvou vanou a umyvadlem včetně „walk in“ šatníku.
Dispozice velkorysého bytu tak získala komfort dvou wc a dvou koupelen, který je pro velikost bytu 115m2 dnes standardem.

Vybavení bytu je navrženo v jednoduché černobílé kombinaci vestavných nábytků kuchyně s drobnými detaily z březové překližky. Použitá barevnost sleduje původní detaily.

Je skvělé pokračovat na geniální práci a jen drobnými zásahy posunout její potenciál pro dnešní život!

Realizace
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_01
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_02
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_03
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_12
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_04
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_05
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_06
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_07
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_08
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_09
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_10
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_F_11
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_FLOOR_PLAN_PROPOSAL
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_INITIAL_STATE
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_SECTION_01
A1_W_WRK_INT_FLAT_PRAHA_FARSKEHO_P_SECTION_02