A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_03 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_02 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_04 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_06 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_05 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_01v2 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_07 A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_GROUNDFLOOR A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_SECTION A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_GROUNDFLOOR_INITIAL

  one thingthat can makeanyone smile

místo praha 1 klient makser s.r.o. autoři lenka křemenová, zuzana sagitariová a david maštálka studie podzim 2016 realizace únor 2017

Při cestě z UMPRUMky jsme v letech 2002-2008 nevynechali pravidelnou zastávku na dva kopečky v Angelatu. V roce 2016, kdy nás Biljana, Zlatko a Bojan, oslovili ke spolupráci, jsme nebyli fanoušky pouze my, ale i široké rodinné i přátelské kruhy. Angelato vytvořilo vyjímečnou značku kvality, která je založená na poctivé práci a vzhledem k tomu, že se jedná o malou rodinnou firmu, tak i přáteslké atmosféře v přístupu ke všem milovníkům zmrzliny.

Pobídka navrhnout nový interiér, prapůvodně první prodejny, pro nás představovala výzvu a především velkou zodpovědnost navázat na vytvořenou tradici.

Interiér prodejny je příjemný, světlý a především přátelský – rozšířili jsme kapacity možnosti posedět, zefektivnili jsme provoz zázemí, přidali přehledné menu a prostor celkově zjednodušili se zachováním přírodních materiálů a jemných tónů pastelových barev.

Pod nebesky modrou klenbou se vznáší papírové obláčky, připomínajících, že zmrzlina z kuchyně Angelata je skutečně božskou manou – přijďte ochutnat do Rytířské 27.

Staví se
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_03
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_02
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_04
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_06
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_05
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_01v2
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_R_F_07
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_GROUNDFLOOR
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_SECTION
A1_W_WRK_INT_FOOD_ANGELATO_RYTIRSKA_GROUNDFLOOR_INITIAL