A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_F_SITU A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_EXTERIER_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_EXTERIER_02 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_02 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_03 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_04 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_F_MODEL_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_GFLOOR A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_1FLOOR A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_SECTION_01 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_SECTION_02 A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_VIEW

rozumím, vstupuji na dráhu, vzlet povolen, OK-KOP, EXTRA330 SC, číslo 18

místo okres Karlovy Vary klient soukromá osoba autoři lenka křemenová a david maštálka studie prosinec 2011 realizace květen 2012

Nabídka navrhnout chatu na sportovní letiště nedaleko Karlových varů, se k nám snesla doslova z nebe, investor je akrobatický pilot kategorie Unlimited.

Aerodům musí vzhledem ke striktním pravidlům stavebního úřadu pro civilní letectví a v minulosti vydanému stavebnímu povolení, respektovat velikost a tvar archetypu domu s jasně danými rozměry. Vnitřní dispozice je však plně na nás a tak jsme společně navrhli pohodlný kokpit s překrásným horizontálním výhledem na vzletovou dráhu. Aerodům je první v řadě a nejblíže k dráze, zbytek flotily drží pevnou formaci za ním.

I přestože je prostor poměrně malý, nabízí komfort pro celou rodinu. Na dlouhou sedací lavici pod oknem se jistě vejde celá posádka včetně sousedů.

Staví se
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_F_SITU
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_EXTERIER_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_EXTERIER_02
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_02
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_03
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_R_INTERIER_04
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_F_MODEL_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_GFLOOR
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_1FLOOR
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_SECTION_01
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_SECTION_02
A1_W_WRK_ARC_HOUSE_PRILEZY_AEROHUT_P_VIEW