Dřevostavby nás baví

Ocenění
MístoPraha - Holešovice KlientVittore Autořilenka křemenová & david maštálka Studieleden 2013 realizaceúnor 2013 DodavatelVittore, Značková okna, MAPH, Hranex, Krobot, SWN Moravia, JUB, EMPIRI, Rothoblaas
Popis
Protože nás dřevostavby s firmou Vittore opravdu baví, navázali jsme užší partnerskou spolupráci. Aktuálně realizujeme rekonstrukci a stavební úpravy našeho vlastního domu a atelieru v Praze. To co nás spojuje je vedle kladného vztahu ke stavebnímu materiálu, především společný zájem o vytváření pozitivního a férového vztahu s našimi klienty. Není tak neobvyklé, že z některých našich klientů se tak časem stali naši přátelé.

Pro mezinárodní VELETRH DŘEVĚNÝCH STAVEB, KONSTRUKCÍ, MATERIÁLŮ jsme se domluvili, že jako ideální ukázka vzájemné spolupráce architekta a dodavatele, poslouží právě reálný "model" 1:1 našeho budoucího atelieru. Některé z konkrétních prvků instalace tak poputují po deinstalaci rovnou do našeho atelieru, který se chystáme zprovoznit na podzim roku 2013.

Na expozici se podílelo několik dodavatelů, kteří v poskytnutém prostoru prezentují svou práci a expozice tak krom kvalitního provedení a architektonického návrhu zároveň představuje komplexní proces stavby v součinnosti s dalšími řemesly a subdodavateli.

Naší společnou ambicí je navrhovat kvalitní dřevěné domy v přímé spolupráci s profesionálním dodavatelem.