one thing
that can make
anyone smile

Místopraha 1 Klientmakser s.r.o. Autořilenka křemenová, zuzana sagitariová a david maštálka Studiepodzim 2016 realizaceúnor 2017
Popis
Při cestě z UMPRUMky jsme v letech 2002-2008 nevynechali pravidelnou zastávku na dva kopečky v Angelatu. V roce 2016, kdy nás Biljana, Zlatko a Bojan, oslovili ke spolupráci, jsme nebyli fanoušky pouze my, ale i široké rodinné i přátelské kruhy. Angelato vytvořilo vyjímečnou značku kvality, která je založená na poctivé práci a vzhledem k tomu, že se jedná o malou rodinnou firmu, tak i přáteslké atmosféře v přístupu ke všem milovníkům zmrzliny.

Pobídka navrhnout nový interiér, prapůvodně první prodejny, pro nás představovala výzvu a především velkou zodpovědnost navázat na vytvořenou tradici.

Interiér prodejny je příjemný, světlý a především přátelský - rozšířili jsme kapacity možnosti posedět, zefektivnili jsme provoz zázemí, přidali přehledné menu a prostor celkově zjednodušili se zachováním přírodních materiálů a jemných tónů pastelových barev.

Pod nebesky modrou klenbou se vznáší papírové obláčky, připomínajících, že zmrzlina z kuchyně Angelata je skutečně božskou manou - přijďte ochutnat do Rytířské 27.